Tu zacznij

Cześć!

Witam Cię na jedynym w swoim rodzaju blogu na temat muzycznego rozwoju dziecka. Chcę Ci pokazać, że umuzykalnienie dziecka jest naprawdę proste. Udowodnię Ci, że nie musisz mieć muzycznego doświadczenia, by muzykować ze swoim dzieckiem 🙂

Daję Ci moje wsparcie

Na blogu znajdziesz kilkadziesiąt tekstów na temat muzycznego rozwoju dziecka, badań naukowych związanych z muzyką, a także pomysły na zabawy z dziećmi w różnym wieku.

Na Facebooku i Instagramie codziennie dzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniami, przemycam także codzienne historie oraz spotykam się z Wami na żywo. Jeśli chcesz posłuchać z dzieckiem dobrej muzyki – wpadnij na mój profil na Spotify. Jest tam kilka darmowych playlist z najlepszą muzyką dla dzieci.

Od tego zacznij

Jeśli nie wiesz od których wpisów zacząć, przygotowałam Ci zestawienie kilku najpopularniejszych tekstów na blogu. Ich przeczytanie nie zajmie Ci dużo czasu. Z dobrą herbatą smakują najlepiej 🙂

Jakiej muzyki powinno słuchać małe dziecko?

Wartościowe piosenki dla dzieci + darmowa playlista

5 sposobów na muzykowanie z niemowlakiem

Czy każdego można nauczyć śpiewać?

Chcę wysłać dziecko do szkoły muzycznej – poradnik dla rodzciów

3 zabawy wspierające rozwój słuchu i muzykalności

Płyty z wartościową muzyką dla dzieci – największy spis!

Kim jestem?

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (specjalność Rytmika), nauczycielem i mamą dwuletniej Alicji. Blog to połączenie pasji do muzyki z moją najnowszą rolą jaką jest bycie mamą. Przemycam wiedzę na temat edukacji muzycznej, testuję dźwiękowe wynalazki, pokazuję jak rozwijać słuch muzyczny u dziecka od najmłodszych lat. Inspiracją do założenia bloga była moja córka, z którą odkrywam wszystko na nowo i chcę się tym dzielić z innymi. 

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i zarazisz się ode mnie pasją do muzykowania 🙂 Pozostańmy w kontakcie! Jeśli masz jakieś pytania – napisz do mnie.

Kontakt: kontakt@mamarytmiczka.pl