Wszystkie wpisy

Proste instrumentacje dla dzieci w wieku przedszkolnym – szkolenie online

Zapraszam Cię na pierwsze tego typu szkolenie, dedykowane nauczycielom przedszkolnym, nauczycielom umuzykalnienia, specjalistom wykorzystującym muzykę w pracy oraz rodzicom przedszkolaków i dzieci w edukacji domowej.

Czego się dowiesz?

Pokażę Ci praktyczne podejście do tworzenia instrumentacji dziecięcych. Zademonstruję jak stworzyć instrumentację połączoną z aktywnym słuchaniem muzyki klasycznej, podpowiem jak wykorzystać grafikę, by ułatwić dziecku odtworzenie swojej partii. Zajmiemy się też instrumentacją do piosenek dziecięcych. Wszystko to pokazuję na konkretnych przykładach, byś wyszła ze szkolenia z bazą pomysłów do wykorzystania od zaraz.

Szkolenie w pełni online

Szkolenie online odbędzie się w dwóch terminach do wyboru – wszystko, czego potrzebujesz do dostęp do telefonu lub laptopa. Jeśli jednak nie będziesz mogła być na żywo, nie martw się! Nagranie całego szkolenia znajdziesz na platformie, do której będziesz mieć dostęp przez 12-miesięcy.

Terminy szkolenia na żywo (do wyboru):

  • poniedziałek | 20 lutego | godzina 20:00 | spotkanie online
  • piątek | 3 marca | godzina 20:00 | spotkanie online

Otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie PDF.

12-miesięczny dostęp do platformy szkoleniowej

W ramach szkolenia nie tylko spotykamy się na żywo – przez 12 miesięcy masz też dostęp do platformy szkoleniowej, na której znajdziesz instruktażowe nagrania video oraz materiały i grafiki do druku. Wszystko po to, byś z łatwością mogła wrócić do wybranego ćwiczenia. Na platformie znajdzie się tez nagranie szkolenia online, więc będziesz mogła do niego wrócić w dowolnym momencie.

Praktyczne materiały do wykorzystania

Oprócz nagrań video na platformie znajdziesz także materiały PDF (grafiki do pracy z instrumentem) oraz mp3 i podkłady instrumentalne do piosenek wykorzystanych w instrumentacjach. Przez cały okres dostępu do platformy szkoleniowej możesz je pobrać na swoje urządzenie i korzystać z nich w dowolnym momencie. Dostaniesz również linki do wszystkich utworów na YouTube, z których korzystałam podczas tworzenia szkolenia.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Na czym polega szkolenie online?

Szkolenie online odbywa się w całości w sieci, co oznacza, że potrzebujesz jedynie dostępu do telefonu lub laptopa. Nie ma spotkań stacjonarnych.

Co, jeśli żaden termin szkolenia online mi nie pasuje?

Jeśli nie będziesz mogła być na żywo, nie martw się! Nagranie całego szkolenia znajdziesz na platformie, do której będziesz mieć dostęp przez 12-miesięcy.

Terminy szkolenia na żywo (do wyboru):

  • poniedziałek | 20 lutego | godzina 20:00 | spotkanie online
  • piątek | 3 marca | godzina 20:00 | spotkanie online

Jak się zalogować na platformę szkoleniową?

Po opłaceniu zamówienia na podany adres e-mail otrzymasz dane logowania do platformy szkoleniowej na stronie mamarytmiczka.pl. Zalogować możesz się od razu po zakupie. Materiały dostępne będą po zakończeniu przedsprzedaży (od 17 lutego).

Gdzie odbędzie się szkolenie online?

Szkolenie odbędzie się na zewnętrznej platformie MyOwnConference. Przed szkoleniem otrzymasz maila z możliwością wyboru terminu szkolenia (dwa terminy do wyboru) oraz linkiem do pokoju szkoleniowego. Podczas szkolenia będziesz widzieć mnie na żywo i będziesz mieć możliwość zadawania pytań na czacie.

Jeśli zakupiłaś szkolenie w przedsprzedaży, mail z linkiem do pokoju szkoleniowego zostanie wysłany do Ciebie 17 lutego. Jeśli mail nie doszedł, napisz do mnie na kontakt@mamarytmiczka.pl

Jak długo będę mieć dostęp do platformy szkoleniowej?

Przez 12 miesięcy od momentu zakończenia przedsprzedaży (jeśli zakupiłaś szkolenie w okresie przedsprzedaży) lub od momentu zakupu, jeśli zakupiłaś szkolenie poza przedsprzedażą.

Nie dostałam maila – co robić?

Napisz do mnie na kontakt@mamarytmiczka.pl. Na pewno Ci pomogę 🙂

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście! Dane do faktury wpisujesz na etapie składania zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *