Wszystkie wpisy

Opowiem Wam o projekcie „Przekażmy sobie znak pokoju”

Ci z Was, którzy obserwują mnie na Instagramie i Facebooku wiedzą o co chodzi. „Przekażmy sobie znak pokoju” to projekt, który stworzyła Kasia Zaniat, a w którym zgodziła się wziąć udział sama Majka Jeżowska.

Dzięki tej współpracy miałam okazję poznać autorki świetnych profili muzycznych. Kasia Zaniat (Muzykat – Muzykalnie dla dzieci) napisała do nas wszystkich z propozycją nagrania wokalu do piosenki „Przekażmy sobie znak pokoju”. Potem zmiksowała nasze głosy i wraz z Miguelem Czachowskim złożyła nagrania video w jeden kolaż. I tak powstał mini chór pań od muzyki 🙂 Kasia wspomniała, że chciała zrobić coś wyjątkowego, coś co przypomni o jednoczeniu się. Myślę, że jej się to udało, bo nie jednego ogarnęło wzruszenie, gdy oglądał to nagranie.

Zaproszenie do projektu przyjęły także Majka Jeżowska (Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej) oraz Izabela Zalewska – (Nagroda Publiczności Debiuty Opole 2020)

Tak ta piosenka brzmiała w 1986 roku śpiewana m.in. przez Zbigniewa Wodeckiego, Edytę Geppert, Hannę Banaszak, Andrzej Zauchę i Halinę Frąckowiak:

A tak brzmi w naszym wykonaniu 🙂

Naprawdę się cieszę, że mogłam zaśpiewać z nimi wszystkimi! W nagraniu udział wzięły:

____________

Kto słuchał? Jak Wam się podobało? 🙂

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *