Wszystkie wpisy

Muzyczna Warszawa – przegląd wydarzeń dla dzieci (III – V. 2020)

Po raz kolejny zbieram dla Was muzyczne wydarzenia w Warszawie dla dzieci. Część z nich odbędzie się już w marcu, ale jest też wiele koncertów i zajęć cyklicznych. Zobaczcie dokąd w najbliższym czasie warto wybrać się ze swoją pociechą.

BoBoSmyki | Wiosenne Bobobrzmienia

Cykl koncertów dla najmłodszych przygotowany przez muzyków i doświadczonych animatorów. Dedykowany niemowlętom oraz dzieciom w wieku przedszkolnym. W programie marcowych koncertów można usłyszeć muzykę z różnych epok, a także pośpiewać i potańczyć.

Najbliższe terminy: 14.03, 15.03, 28.03

Bilety i szczegółowe informacje dostępne TUTAJ

Niedziela malucha od ucha do ucha. Czary zielonej wyspy

Kolejny koncert, na który wybierzemy się już z niemowlęciem. Grupa Music Syllables zaprasza dzieci wraz z rodzicami do wspólnego doświadczania radości z muzykowania. Warto śledzić Fanpage organizatora, ponieważ na ich koncerty można się wybrać nawet co miesiąc.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

Wiosenny koncert – Projekt muzyka

Koncert na przywołanie wiosny. Jak pisze organizator na stronie wydarzenia: “(…) nie zabraknie muzyki na żywo, śpiewu ptaków, tęczowych kolorów i odgłosów pierwszej burzy. Będzie bardzo muzycznie i sensorycznie.” Bilety i szczegółowe informacje do znalezienia TUTAJ

Mozart dla dzieci w hotelu Bristol

“Filharmonia dla dzieci” to koncerty cyklicznie organizowane dla najmłodszych słuchaczy. Najbliższy z nich to spotkanie z muzyką W. A. Mozarta na żywo. Wyjątkowy jest fakt, że po koncercie każdy może z bliska obejrzeć instrumenty, a nawet spróbować gry na nich. Informacje i bilety – TUTAJ

BajkoBach

Był Mozart i epoka klasycyzmu, a teraz będzie Bach i barok. “BajkoBach” to interaktywny koncert rodzinny, podczas którego zostanie przedstawiona muzyczna opowieść o pewnym chłopcu. Usłyszymy wiele instrumentów, w tym saksofon, klarnet, flet, skrzypce oraz fortepian. Szczegóły i informacja o biletach dostępna na stronie wydarzenia.

Mała klasyka na Koszykach

Tym razem nie koncert, a zajęcia. I to w dodatku bezpłatne. Są to muzyczne warsztaty z elementami gry na instrumentach, śpiewu i tańca. Dzieci w grupie może być maksymalnie dziesięć, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ

A oprócz tego…

Niezmiennie polecam koncerty organizowane przez Smykofonię oraz poranki w muzyczne w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej oraz Filharmonii Narodowej. Pisałam już o nich w poprzednim wpisie, więc szczegóły możecie doczytać tutaj.

_______

To co? Na które wydarzenie wybieracie się ze swoim maluchem?

*Plakaty pochodzą ze stron firmujących wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *